WSPIERAJˇ NAS
POZNAJEMY ZAGŁĘBIE


E-book o historii Zagłębia D±browskiego:

Projekty Realizowane
Społeczno¶ć
Polecamy
Apel do mediów o uszanowanie różnorodno¶ci województwa

Strona Piotra Bieleckiego

Aktualno¶ci: Zagłębiowskie Dni Krwiodawstwa

Zagłębiowskie dni krwiodawstwa - podsumowanie
FdZD 17.01.2009
Ostatni dzień ?Zagłębiowskich dni krwiodawstwa? przypadł na Sosnowiec. Pod Wyższ± Szkoł± Humanitas do oddania krwi zgłosiło się 25 osób, z których do oddania zakwalifikowano 14 osób. Najliczniejsz± grup± w¶ród oddaj±cych krew byli kibice Zagłębia Sosnowiec z Zagórza.

-Krew jest darem życia, cieszymy się że w ten sposób możemy komu¶ pomóc - powiedział jeden z krwiodawców z Zagórza Krystian G±sior.
cały artykuł 3 odpowiedzi
W Będzinie polała się krew
FdZD 16.01.2009
Drugi dzień "Zagłębiowskich dni krwiodawstwa przypadł na Będzin.

Do akcji w Będzinie przyst±piło 30 osób, z czego 18 udało się oddać krew. Przedsięwzięcie wsparł miedzy innymi Starosta Będziński Adam Lazar, Naczelnik Wydziału informacji i rzecznik prasowy starostwa Piotr Dudała, oraz kustosz Zamku Będzińskiego i Muzeum Zagłębia Jarosław Krajniewski. Starostwo Będzina podarowało dla RCKiK także serduszka(poduszeczki ułatwiaj±ce oddanie krwi).
cały artykuł 2 odpowiedzi
Sukces akcji w D±browie Górniczej
FdZD 13.01.2009
Pierwszy dzień akcji "Zagłębiowskie dni Krwiodawstwa" mamy już w sob±. W D±browie Górniczej nasza akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Do oddania krwi przyst±piło około 60 osób, z czego 35 osób oddało krew. W naszej akcji osobi¶cie brali udział m.in. Zbigniew Podraza - prezydent D±browy Górniczej, oraz Marcin Bazylak - Naczelnik Wydziału Strategii, Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta D±browa Górnicza.
cały artykuł 2 odpowiedzi
Oddaj krew w Zagłębiu
FdZD 12.01.2009
"Zagłębiowskie dni krwiodawstwa" - pod takim hasłem Stowarzyszenie Forum dla Zagłębia D±browskiego oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizuj± zbiórkę krwi w Zagłębiu D±browskim.
Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i informowania o inicjatywie znajomych i bliskich. Jest to niezwykła okazja by niewielkim swoim nakładem pomóc chorym, a także przy okazji pokazać pozytywn± postawę Zagłębiaków.
cały artykuł 9 odpowiedzi
Region w pigułce
Historia
Obszar i granice
Herb i barwy
Ludzie
Legendy i podania
Muzea i galerie
Kinematografia
Ciekawostki

K±cik Regionalisty

Doł±cz do nas
czyli zapraszamy
do działania

Wesprzyj
nasze
działania

Warte czytania
Nasi partnerzy
_

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
statystyka